Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Toto fórum je určeno k ohlašování závad ve společných prostorách domu ale jen jako INFORMATIVNÍ
Závady nejsou přeposílány, neboť ten si to nepřeje[/b]
Pravidla fóra
Zde zadané závady nejsou automaticky přeposílány na mailovou adresu Správce. Vlastníci tak už nemohou snadno zjistit, zda je která závada již hlášena. Kontaktujte přímo správce (Richard Moucha moucha@ikon.cz 777 757 480 ).
jcesky
Příspěvky: 15
Registrován: 13 lis 2009 18:24

Re: Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Příspěvek od jcesky »

Dobrý den, pane Líkař
rád bych se Vás zeptal na informaci ohledně opravy přejezdů dilatačních spár. Situace je stále nezměněna a již to bylo několikrát slíbeno, naposledy v červenci s informací, že to bude v dohledné době opraveno. Nevím co mám dělat, snad jen pro mě posledním řešením, požádat o snížení nájmu z důvodu snížení kvality bydlení a nechat si vypracovat odborné posudky. Již se blíží podzim a dle Vámi dřívějších informací se oprava musí dělat v suchu a nad bodem mrazu.
Dále jsem tento týden výrazně pocítil zvýšení výkonu vzduchotechniky takovým způsobem, že asi máme instalovaný raketový pohon vzduchotechniky na střeše budovy. Málem mě to trhá vlasy. Dá se s tím něco udělat nebo je to již natrvalo?

Děkuji za odpovědi

Jiří Český
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,

informace o tom, že se oprava dilatačních spár přesouvá na druhou polovinu října 2012 je od 16.7.2012 zde na webu, včetně uvedení důvodu posunu termínu.

Co se týká vzduchotechniky, tak se testovala funkčnost - více zde - a následeně prováděly opravy. Pokud to zítra večer stihnu, zkusím na Vaší stoupačce ubrat na síle odtahu.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Příspěvek od LikarJ »

Včera jsem zkontroloval nastavení otáček u ventilátoru na vaší stoupačce a trochu ubral - nyní by tedy měl být již znatelný pokles výkonu odtahu z Vašeho bytu. Pokud by to stále nevyhovovalo, dejte vědět.
S pozdravem - Jan Líkař -
jcesky
Příspěvky: 15
Registrován: 13 lis 2009 18:24

Re: Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Příspěvek od jcesky »

Dobrý den, pane Líkař
moc děkuji za informace a nastavení otáček u ventilátoru.

S pozdravem

Jiří Český
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Hluk a vibrace - vadná spojnice podlah v garážích

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
na úpravě dilatačních spár by se mělo začít pracovat počínaje dneškem - tedy od 22.10.2012. Tak jsem zvědav, jestli vynalořené prostředky a změna technologie přinesou očekávaný výsledek - především snížení hluku při přejezdu.
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět