Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Ales
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2008 07:13

Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od Ales »

Dobrý den, rád bych se zeptal z jakého důvodu je zakázáno parkování u vjezdových vrat u našeho domu. Nevím čí iniciativa to je. Každopádně jsme jediným domem, který něco podobného zavedl. Děkuji
alena.jaskova
Příspěvky: 83
Registrován: 26 lis 2007 11:25

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od alena.jaskova »

Dobrý den,
dostávali jsme spoustu stížností od majitelů parkovacích míst v -2, že pokud tam stojí větší auto, tak je velmi obtížný vjezd a výjezd.
Tak jako tak tato plocha není parkovací stání.
Milan Valis
Příspěvky: 192
Registrován: 22 bře 2008 21:59

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od Milan Valis »

Jak jsem koukal, tak cedule uz je fuc, predpokladam ze ji asi odstranil ten komu prekazela/vadila...
alena.jaskova
Příspěvky: 83
Registrován: 26 lis 2007 11:25

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od alena.jaskova »

Ano, bohužel ji někdo odstranil. Nicméně to nemění nic na tom, že takto zaparkovaná auta - ať už u nájezdu do -2 nebo ještě hůře mezi přechodem a silnicí - nesplňují nařízení neparkovat v těsné blízkosti přechodu a tudíž je to na odtah. Zkusili jsme to po dobrém, asi to ale bude nutno řešit takto...
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od LikarJ »

Co se týká parkování u sjezdu do garáží v 2.PP, dostal jsem od jednoho majitele návrh, zda-li by nebylo dobré do prostoru kde teď parkuje vozidlo umístit nějaké vhodné ale velké betonové "truhlíky" se zelení. Při vhodně zvolené velikosti by zůstal zachová dostatečný prostor na vjezd do garáží a zároveň by se zabránilo parkování vozidel ve vjezdu. Co vy na to?
S pozdravem - Jan Líkař -
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od Tomas Skopal »

ja jsem pro... zelene na ukor betonu neni nikdy dost :-)
Martin
Příspěvky: 25
Registrován: 30 čer 2008 15:08

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od Martin »

Nevidím v tom zas takový problém, co jsem si všiml tak u vrat téměř pokaždé stojí jedno a to samé auto - daewo matiz, které kde mě, vůbec ničemu nebrání.. Spíš bych se zaobíral například tím vrakem zeleného favorita který někdo odstavil před náš dům a nejen že tím stěžuje již tak obtížnou možnost parkování, ale ještě hyzdí okolí.. S pozdravem Martin Čumpelík
Milan Valis
Příspěvky: 192
Registrován: 22 bře 2008 21:59

Re: Zákaz parkování u vjezdových vrat do -2 u vchodu 705/2

Příspěvek od Milan Valis »

Myslim ze je to dobry napad, umistit zde pevnou prekazku, ktera navic i prostor trosku zlidsti :-)

Jinak souhlasim, ze vetsinou zde parkuje maly Matiz, ale bohuzel ne vzdy a ostatni auta jsou vetsi a ridici nekdy i neohleduplni. Vjezd je sice mozny, ale omezeny...
Odpovědět