Nefunkční vzduchotechnika

Toto fórum je určeno k ohlašování závad ve společných prostorách domu ale jen jako INFORMATIVNÍ
Závady nejsou přeposílány, neboť ten si to nepřeje[/b]
Pravidla fóra
Zde zadané závady nejsou automaticky přeposílány na mailovou adresu Správce. Vlastníci tak už nemohou snadno zjistit, zda je která závada již hlášena. Kontaktujte přímo správce (Richard Moucha moucha@ikon.cz 777 757 480 ).
Odpovědět
Ludek Huml
Příspěvky: 6
Registrován: 01 lis 2011 10:34

Nefunkční vzduchotechnika

Příspěvek od Ludek Huml »

Dobrý den,
nevím, zda-li včera odpoledne byla provedena oprava ventilace, nebo zda-li to naskočilo náhodou samo, ale večer bylo odvětrávání funkční a dnes od rána to znovu nejde.
S pozdravem Luděk Huml, 705/2, byt 304.
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Včera jsem večer vzduchotechniku kontroloval a byl spadlý jistič. Po kontrole ventilátorů na střeše se mi jeden z nich zdá být už špatný, ale stále funguje. Přesto jsem objednal jeho výměnu. Je možné, že tento ventilátor vyhazuje jistič. Výměna bude ale provedena tak do 10 dní, podle toho, jestli je ventilátor skladem a jak bude mít firma přes VZT čas na výměnu. Prosím tedy o trpělivost. Ještě zkusím poškozený ventilátor úplně vypnout - jestli to pomůže v tom, že by neshazoval jistič a tím neodpojoval ostatní ventilátory na střeše.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Takže jsem po kontrole zjistil, že někdo záměrně vzduchotechniku jističem vypíná. Zkusím se domluvit se Správcem, jestli by nevěděl o nějaké možnosti, jak neoprávněné manipulaci s jističi zabránit.
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět