Výměna zámku?

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
petrm
Příspěvky: 59
Registrován: 30 led 2008 23:17

Výměna zámku?

Příspěvek od petrm »

V druhém patře v 705/4 byl na chodbě vyměněn zámek?
Kdy, kým, proč? ... Kdo má klíče?

Děkuji
S pozdravem

pm
petrm
Příspěvky: 59
Registrován: 30 led 2008 23:17

Re: Výměna zámku?

Příspěvek od petrm »

Dobrý večer,

koukal jsem na to a vyzkoušel jsem univerzální klíč od vchodu 705/4 - nejde jej do zánku zcela zasunout, zbývá asi 1 mm - takže to vypadá na poškozený zámek, nikoliv za vyměněný. Navíc, žádná výměna zámků se v posledních měsících nedělala.

Zajistím opravu či výměnu - jen je potřeba počítat s tím, že tento zámek bude dělán "na zakázku" přesně pro levou chodbu ve 2. patře vchodu 705/4 a že to může i nějakou dobu trvat (běžně do 14 dní).

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,
Jan Líkař,
předseda výboru SVJ
rovenskar
Příspěvky: 46
Registrován: 29 lis 2007 20:10

Re: Výměna zámku?

Příspěvek od rovenskar »

Dobrý den.
Mám úplně stejný problém ve vchodě č. 2 ve druhém patře, chodba hned vedle výtahu. Klíč do zámku nejde zasunout.
Rovenská
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zámku?

Příspěvek od LikarJ »

Prověřím i druhý vchod - a nechám případně opravit.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna zámku?

Příspěvek od LikarJ »

Vyzkoušel jsem všechny dveře ve vchodě 705/2 (chodby, vstupní dveře, garáže) a všechny zámky lze odemknout i zamknout. Pokud problém u RR potrvá, nechť mne kontaktuje osodně a zkusíme zjistit, kde je problém.
S pozdravem - Jan Líkař -
rovenskar
Příspěvky: 46
Registrován: 29 lis 2007 20:10

Re: Výměna zámku?

Příspěvek od rovenskar »

Zvláštní, mně zámek u dveří k chodbě k bytu 203 nešel. Jsem teď mimo Prahu, až se vrátím, prověřím to. Děkuji za pomoc.
Rovenská
Odpovědět