nefunkční topení

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Ales
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2008 07:13

nefunkční topení

Příspěvek od Ales »

Dobrý den,

v dotazech na správce jsem poslal níže uvedený text.
Myslím, že byste o této věci měli také vědět.

A. Pokorný

Text:
Dobrý den. Jsem vlastníkem BJ 314 v ulici Bechlínská č.p. 705/2.
Bohužel nám doma nefunguje topení, což je v tomto počasí zásadní a nepříjemná věc.
Chci vás touto cestou požádat o pomoc.

Vypadá to, že jsou vlažné celé stoupačky, tudíž to nebude jen otázka našeho bytu, nýbrž nejspíš i sousedů nad i pod námi.


Děkuji za pomoc

Aleš Pokorný
tel 724952974
plachy
Příspěvky: 2
Registrován: 25 úno 2008 18:21

Re: nefunkční topení

Příspěvek od plachy »

Připojuji se, též mrznu. Také jsem dal příspěvek do závad.
radovan.jokel
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2008 14:58

Re: nefunkční topení

Příspěvek od radovan.jokel »

Informovali jsme se na Pražské teplárenské - prý přizpůsobují teplotu vody v topení venkovním teplotám, které jsou prý většinou stále nad nulou. Ale je to už tak měsíc zpátky. Momentálně máme teplotu v obýváku 21.5°C, což není vysloveně zima, ale pamatuji si, že teplo vypadá jinak.
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: nefunkční topení

Příspěvek od Tomas Skopal »

to je nejake divne, to nebude Prazskou teplarenskou, ale asi vymenikem ve vchode 2, protoze u mne (vchod 4) v patem patre je topeni varici uz na 2. stupen... i kdyz bylo nad nulou...
tomas.himl
Příspěvky: 25
Registrován: 31 led 2008 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční topení

Příspěvek od tomas.himl »

Připojuji se k názoru pana Skopala, topení je již na stupni tři úplně vařící, prakticky od začátku topné sezóny.
Podrouzkova
Příspěvky: 3
Registrován: 30 led 2008 23:39

Re: nefunkční topení

Příspěvek od Podrouzkova »

Dobrý večer, stejný problém s topením jsem měla v loňském roce (bydlím ve vchodě 2, 3. patro).
Přivolaní technici (řešila jsem to ještě přes Austis) mi sdělili, že výpadky v topení jsou způsobeny tím, jak si někteří lidé po odchodu z bytu vypínají topení hlavním kohoutem na chodbě. Potom prý poklesne tlak v celém systému a radiátory nehřejí. Technici mi poradili pustit všechny radiátory v bytě naplno a ty se po několika hodinách skutečně začaly ohřívat.
Letos jsem měla ten samý problém začátkem zimy, ale opět postačilo pustit kohouty nadoraz na jedno odpoledne a nyní již nemám s topením potíže.
Odpovědět