Služby pro Vás

Co se jinam nehodí...
Odpovědět
deyvidd
Příspěvky: 1
Registrován: 28 dub 2010 20:09

Služby pro Vás

Příspěvek od deyvidd »

Dobrý den,
Rád bych Vás odkázal na stránky šikovných řemeslníků. Jsou zde všechny různé práce, které Vás doma mohou potkat. Pokud si Vy, některý z nájemníků, nebo někdo blízký či kamarád s něčím neví rady podívejte se na mé stránky a rád Vám s problémem pomohu.

http://aaahodinovymanzel.borec.cz

S pozdravem David Beran
m.kratky
Příspěvky: 109
Registrován: 17 črc 2008 11:36

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od m.kratky »

Už jste nám ukázal svoji neschopnost ( Servis58) a to se nestydíte si sem dávat ještě reklamu ?
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od Tomas Skopal »

Prosím kroťte se v projevu, když o tom nic nevíte... Zrovna pan Beran (technik) byl ten jediný, který pracoval tak jak měl, problém se Servis58 byl ve vedení...
m.kratky
Příspěvky: 109
Registrován: 17 črc 2008 11:36

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od m.kratky »

To je Váš názor ale pravděpodobně o chování a práci pana Berana nevíte nic Vy!
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od Tomas Skopal »

ale, ale, myslim, ze jako mistopredseda vyboru toho vim pomerne dost o chodu domu a s panem Beranem jsem jednal vickrat a vzdy ochotne vyhovel... :-) ovsem pokud mate nejakou osobni negativni zkusenost, o ktere nevime, podelte se... nepletete si ho nahodou s panem Kalivodou?
m.kratky
Příspěvky: 109
Registrován: 17 črc 2008 11:36

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od m.kratky »

Naopak , párkrát jsem hlásil závady na domě p. Beranovi, který na ohlášení vůbec nereagoval a po opětovné urgenci byl arogantní , poté jsem jednal s p. Kalivodou, který vše bez problémů zařídil .
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od Tomas Skopal »

ok, ja ho hajit nebudu... ale dosud jsme meli od vlastniku presne opacne zkusenosti (pan Kalivoda a pan Beran)
admin
Administrátor
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2007 11:36

Re: Služby pro Vás

Příspěvek od admin »

Pokud se tyka mne, tak jsem s panem Beranem vzdy vychazel vyborne, ani zadnych stiznosti od vlastniku si nejsem vedom a jako opravare do domacnosti, ho mohu vrele doporucit.
Daniel Hauzner
Odpovědět