Pálení na otevřeném ohni na balkóně

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Moravcova
Příspěvky: 11
Registrován: 24 kvě 2008 13:05

Pálení na otevřeném ohni na balkóně

Příspěvek od Moravcova »

Dobrý den,
obracím se na výbor a spoluvlastníky v domě s dotazem, zda souhlasíte s pálením otevřeného ohně na balkóně domu.
Osobně proti grilování voňavého masíčka nic nemám, ale v tomto případě se jedná o pálení na otevřeném ohni (!!), které nevoní po vaření, ale bohužel šíří zápach spáleného plastu nebo nějakých těkavých látek (umělý zapalovač?). Moc to nechápu, čím je ten čpavý zápach způsoben, protože sama často na venkově na zahradě griluju, ale nepoužívám umělé zapalovače a nikoho to nedusí.
Za posledních několik teplých večerů je to již potřetí.

Z pohledu bezpečnosti a ochrany majetku považujete pálení na otevřeném ohni na balkóně v domě za tolerovatelné?
Já jsem se s tím dosud nesetkala, a jsem z toho stále v šoku.

M.Moravcová
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Pálení na otevřeném ohni na balkóně

Příspěvek od LikarJ »

Muzu potvrdit, ze je to dost obtezujici. Na balkone pod nami uz dvakrat grilovali, coz by ani tak nevadilo, pokud by nerozdelavali ohen umelym zapalovacem (nejakej benzin). Silene to smrdi a obtezuje to dospele, a nase male mimino z toho urcite taky nema radost...
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět