Okna a další věci v jednotce

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Olbrizova
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2021 18:37

Okna a další věci v jednotce

Příspěvek od Olbrizova »

Hezký den,
Rada bych se zeptala na několik věcí spojených s bytovou jednotkou:
1) nechávala jsem ve své jednotce seřizovat okna a pán té servisní firmy Monastav ( již u nás seřizoval 2x), mě upozornil, že v balkonových dveřích je prasklá převodový lišta, která může způsobit, že dveře se zasekniu a nepůjdou otevřít ( viz. Protokol a foto). Jelikož jsem předsedkyni Svj jinde, vím, že okna již většinou společnou součástí. Hledala jsem tedy v Prohlášení vlastníka k Bechlínské a nenašla jasnou odpověď. Jak si prosím Prohlášení vykládáte vy? A měla bych tedy opravu řešit a realizovat sama nebo by ji mělo profinancovat svj?.
2) opět se mi v jednotce objevily praskliny- na nosném zdivu kolem balkonu ( poté, co se opravovala zvenčí fasáda). Opět viz foto. Vím, že jste již dříve zajišťovali opravy těchto prasklin...plánujete opravy i v budoucnu?
Zároveň se mi objevila prasklina na příčkové zdi mezi obývacím pokojem a koupelnou. Jelikož jsou tyto příčky dle Prohlášení vlastníka v majetku jednotky, předpokládám, že si tuto opravu budu realizovat sama a vám hlásím pro informaci.
3) jak promptně by měl ikon odstraňovat závady prosím? Moje nájemnice již od podzimu řeší s ikonek nefunkční telefon pro otvírání vchodových dveří a stále se ze směru ikonu nic nedělej. Rozumim, že objednání a dodání trvá, ale zde o již dost dlouhou reakční dobu. Rozumim i zde správně, že telefon je ve cslatbuctbi jednotky?
Velice děkuji za vaše odpovědi. Doposud jsem nepotřebovala s jednotkou nic řešit, takzesi nejsem jistá, jak postupovat.
Děkuji za vaši práci pro dům...
Olga Břízová 111

Bohužel se mi nedaří vložit fotografie ( překročen limit zprávy)


Naposledy oživil Olbrizova v 01 bře 2021 09:58
Odpovědět