Plot za domem

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
m.kratky
Příspěvky: 109
Registrován: 17 črc 2008 11:36

Re: Plot za domem

Příspěvek od m.kratky »

HUSAKOVI píše:Plot za domem, je plně v kompetenci SVJ neboť částka investovaná do oplocení nepřesáhla kompetenční výši. Navíc tento záměr, byl projednáván na shromáždění, kde jste zřejmě nebyl, ale všichni přítomní nebyli proti. Já jen sám za sebe mohu uvést, že mně taky obtěžuje šlapat do psích výkalů, uklízet odpadky. Nejlépe by bylo zaplotit celý prostor kolem domu, ale tím by se teprve omezil přístup. Tedy, važte si toho, že na tento náš společný pozemek můžete z jedné či druhé strany a přitom se nemusíte tolik obávat o našlápnutí exkrementu i kyž pozor si stejně musíte dávat. Byl to jedinný nejméně rasantní způsob, krerý splnil nad očekávání ůčel.

Josef Husák
HUSAKOVI píše:Tedy uvažujete abstraktně tedy na základě Vašich doměnek, odpadky kolem domu sbírám já a předseda SVJ, nikdo jiný o okolí domu zájem nemá. Tedy čím méně lidí prochází, tím méně odpadků je, o exkrementech nemluvě. Ani ve stanovách není jasné zda přeplocení je či není v kompetenci výboru neboť na pozemek je umožněn přístup všem. Samozřejmě na shromáždění, bude jistě prostor k diskusi.


Josef Husák

Někdy je lepší nepsat nic , než psát ...... :(
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Plot za domem

Příspěvek od LikarJ »

V příloze PDF je cenová nabídka na oplocení pozemku ze domem dle obrázku.
Přílohy
Oplocení části pozemku.jpg
Oplocení části pozemku.jpg (180.3 KiB) Zobrazeno 2917 x
Plot - Bechlínská - 2014.pdf
Cenová nabídka na plot za domem
(282.73 KiB) Staženo 496 x
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět