Plná moc

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Plná moc

Příspěvek od Gi..Gi »

Dobrý den,jelikož se nemůžeme zúčastnit 13. schůze Shromáždění Společenství vlastníků ,tak jsem se chtěl zeptat,koho můžeme zmocnit ? Děkuji .Schurr
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Plná moc

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
s ohledem k platnosti nového občanského zákoníku lze zplnomocnit pouze fyzickou osobu - takže např. některého ze sousedů a nebo někoho, kdo Vás bude na shromáždění zastupovat.
S pozdravem - Jan Líkař -
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Re: Plná moc

Příspěvek od Gi..Gi »

Děkuji za odpověď,jelikož nikoho takového nemáme,lze zplnomocnit Vás ? Pokud ano,jak postupovat dál s vyplněním části pro zmocněnce . Moc děkuji . Schurr
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Plná moc

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
ano, lze zmocnit i mne (Jan Líkař, 13.11.1972, Bechlínská 705/4, 190 00 Praha 9). Pokud chcete nějak konkrétně hlasovat v rámci bodů 2, 4 a 5, lze toto na plné moci vyznačit. Pak už jen stačí vyplnit Vaše údaje a velikost podílu dle katastru nemovitostí a Váš podpis na plné moci nechat ověřit (stačí i na úřadě apod.) a plnou moc mi dát do schránky.

To je vše, aby bylo plná moc platná, musím jí pak ještě svým podpisem přijmout a předloýit na shromáždění.
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět