Fórum vlastníků Bechlínská 705
http://bechlinska.cz/domains/bechlinska.cz/

Uklid
http://bechlinska.cz/domains/bechlinska.cz/viewtopic.php?f=11&t=642
Stránka 1 z 1

Autor:  Milan Valis [ pon 25. bře 2019 18:13:04 ]
Předmět příspěvku:  Uklid

Zadam o vysvetleni proc stale neni proveden uklid chodeb.

Dekuji.

M.V.

Autor:  LikarJ [ pon 25. bře 2019 20:44:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Uklid

Dobrý den,
již v pátek jsem požádal úklidovou firmu o jednání na místě - mělo by proběhnout zítra, 26.3. 2019. A to z důvodu dlouhotrvající nespokojeností s prováděním úklidů - zhruba od začátku roku se úklid viditelně zhoršil. Navíc, výbor SVJ na své poslední schůzi celou věc řešil a dohodl se na oslovení jiných úklidových firem. Pokud se tedy kvalita úklidu nezlepší, výbor SVJ stávající úklidovou firmu vypoví a vybere jinou. Uvidíme tedy, co mi zítra při jednání šéfová úklidové firmy sdělí k úklidu.

Každopádně, nejste sám, kdo si na kvalitu úklidu stěžuje, takže to řešit budeme.

Autor:  apavel [ úte 26. bře 2019 11:40:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Uklid

Dobrý den, souhlasím se stížností pana Valise ohledně úklidu, který se téměř po dobu 1 měsíce neprovádí.Uvedená uklízečka vykazuje "provedení" úklidu na přehledu v přízemí, který ve skutečnosti neprovádí. Za takovou to činnost by se neměl této firmě proplácet honorář. Majitelce úklidové firmy se nelze dovolat . Dnes jsem telefonovala s techničkou správy domu, která přislíbila urgenci.Tak uvidíme. PAVLOVÁ Pavla, 2.p, vlastníci

Autor:  Milan Valis [ úte 26. bře 2019 21:28:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Uklid

Skvele, ale stale neni uklizeno...

Jake je penale vuci stavajici firme?

Kdy zacne fungovat nova firma?

Autor:  LikarJ [ pát 29. bře 2019 13:47:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Uklid

Dobrý den,
tak nakonec jednání s majitelkou úklidové firmy proběhlo až 28.3.2019, kde byla seznámena s dlouhotrvající nespokojeností s úklidem a projednali se možnosti zlepšení i řešení vzniklé situace - změny v osobě provádějící úklid, její řádné seznámení s požadavky na úklid a několikeré kontroly provedení úklidu.

Výsledkem je, že v pátek 29.3. bude proveden kompletní úklid vchodu 4 a v sobotu 30.3. pak kompletní úklid vchodu 2. Provedení úklidu bude nejpozději v pondělí 1.4. zkontrolováno jak Správcem (IKON), tak výborem SVJ, ale na žádost i jedním z vlastníků. Pokud nebude úklid v pořádku, provede se znova, dokud to nebude OK.

V týdnu od 1.4. bude zároveň dohodnut termín dubnového "půlročního" úklidu dle smlouvy, termín úklidu bude zde na webu oznámen (kvůli kontrole provedení ze strany vlastníků) a opět provedení úklidu následovně zkontrolováno minimálně výborem SVJ. V případě nespokojenosti s úklidem bude proveden znova.

Co se týká sankcí za nekvalitně provedený úklid, tak smluvně je dohodnuto opakování úklidu na náklady úklidovky tak dlouho, dokud to nebude v pořádku. Je to z důvodu předchozích zkušeností, kdy za neprovedený úklid sice nebylo zaplaceno, ale také nikdo, až do doby nástupu nové úklidové firmy, už dům neuklízel. Což nebylo zrovna nejlepší řešení, proto raději to zopakování úklidu.

I přesto, výbor SVJ na počátku roku 2019 rozhodl o oslovení jiných úklidových firem. Čekáme nyní na nabídky a provedeme jejich vyhodnocení.

Prosím tedy o trpělivost, ale zároveň i o nahlášení výboru SVJ, pokud by byl úklid zase nedostatečný, aby se věc mohla okamžitě řešit.

Každopádně všem děkuji za zpětnou vazbu okolo úklidu. A doufám, že se úklid zase zlepší.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/