Zeleň

Diskuze mezi vlastníky, navazování kontaktů, hledání parťáků pro sport, kamarádů dětem, společenské akce, ...
martin.silhan
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2008 08:35

Re: Zeleň

Příspěvek od martin.silhan »

Tomas Skopal píše:Zdravím,

coby stromofil bych rád vyprovokoval nějakou akci, jak "zalesnit" náš biokoridor (u dálnice). Teď mi připadá hooodně holý a pustý, určitě by mu několik desítek stromků prospělo. Byl jsem se tam projít a kromě psích exkrementů tam opravdu není nic (ani té trávy tam moc není). Vzhledem k tomu, že Skanska to takto asi měla v projektu, navrhuji, abychom si koridor svépomocně osázeli listnáči, či jehličňany. Taková "akce Z", kdy zainteresovaný člověk za nějakou tu stovku koupí lehce vzrostlejší stromek (okolo metru-dvou) a zasadí ho podle předem navrženého a schváleného plánu.

Co vy na to?

Tomáš Skopal
Nápad to určitě není špatný,

ale mám takový pocit, že radnice Prahy 18 hodlá na uvedeném pozemku nechat růst zeleň zcela neregulovaně, tj. bez cizích zásahů. Určitě o tom ví víc vedouc odboru dopravy a ŽP Ing. Káparová (kaparova@letnany.cz).

Zdraví
Martin Šilhan
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Zeleň

Příspěvek od Tomas Skopal »

zdravim... tento napad jsem psal uz pred rokem, od te doby se dost zmenilo - viz plne moci ke koridoru... taky Skanska uz tam nejake stromky vysadila... tak doufejme, ze se zelen bude ubirat dobrym smerem i bez teto vyzvy ke svepomoci ;)
Odpovědět