Zprava od spravce 16.4.2008

Informace od Správce vlastníkům
Odpovědět
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Zprava od spravce 16.4.2008

Příspěvek od hauzner »

Omlouvám se za delší odmlku, ale v celku bylo vše v pořádku. Výměna žárovek,zářivek, startérů a mazání pantů je běžná věc.

Dále vám v příloze posílám konečně zprávu od pana Rajsigla ohledně kontroly nouzového osvětlení. Jen sem se do dneška nedočkal vyjádření jak se závady odstraní (Na co se vztahují reklamace a na co už ne)

Manželé Kalivodovi mi sdělili že už mají mapu zeleně ovšem samotné předání stále vázne.

Tento čtvrtek 17.4.08 má nastoupit pan Bizík kolem 9 hodiny na montáž bran a zašlapadável na obouch dveří vchodů 2 a 4. Jsem dohodnut že se na ně kolem 11 hodiny přijedu podívat a když vše bude v pořádku, tak hotové práce převezmu.

Také je už objednána protipožární výplň dveří v 6 patře, tak doufáme že to do 14 dnů bude a budu to moci vyměnit.

Zítra sebou přivezu již pracně sehnané náhradní kopule světel, tak začnu s doplňováním tam kde chybí, většinou sklepní prostory apod.

Také bych rád touto cestou poděkoval všem kteří uvolnili svá stání v garážích z důvodů opravy zářivek. Tato místa byly již delší dobu neosvícená a proto jsem majitelé poprosil o uvolnění parkovacího místa pomocí vzkazu na lístečku, který jsem umístil za stěrač. Kdo místo uvolnil, tak se mu nad vozem rozsvítilo a těm kteří se na to vykašlali a nekontaktovali mě ani o jiném termínu, tak ty poznáte podle věčně zhasnuté zářivky nad autem. Jedná paní mi volala že má vůz nepojízdný, u té se zářivka opraví hned jak bude vůz pojízdný.

Tak to je snad vše co jsem Vám chtěl, pokud jsem na něco zapomněl ozvu se, přeji hezký večer. Věřím že kdyby jste měl něco Vy, tak mě také budete kontaktovat.

S pozdravem David Beran – správce nemovitosti
Odpovědět