Zavada vzduchotechniky

Toto fórum je určeno k ohlašování závad ve společných prostorách domu ale jen jako INFORMATIVNÍ
Závady nejsou přeposílány, neboť ten si to nepřeje[/b]
Pravidla fóra
Zde zadané závady nejsou automaticky přeposílány na mailovou adresu Správce. Vlastníci tak už nemohou snadno zjistit, zda je která závada již hlášena. Kontaktujte přímo správce (Richard Moucha moucha@ikon.cz 777 757 480 ).
Odpovědět
dittrich
Příspěvky: 37
Registrován: 19 zář 2008 10:53

Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od dittrich »

Dobry den,
dnes po 19h prestala fungovat, neznamo proc, vzduchotechnika (motor nad bytem 607).
diky
MD
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od LikarJ »

dittrich píše:Dobry den,
dnes po 19h prestala fungovat, neznamo proc, vzduchotechnika (motor nad bytem 607).
diky
MD
Dobrý den,
provedl jsem kontrolu jističů a byly shozeny všechny tři okruhy nad celým objektem 705/2. Ačkoliv jsou motory vzduchotechniky jednofázové s obděrem max. 1A a jsou rozdělené na tři okruhy po 4 motorech... Zkrátka, přijde mi, že to někdo musí vypínat. Již jsem to před nedávnem také všechno nahazoval.

V tuto chvíli by měla vzduchotechnika na 705/2 opět fungovat - pokud ne, prosím vlastníky o opětovné ohlášení závady v tomto postu.
S pozdravem - Jan Líkař -
dittrich
Příspěvky: 37
Registrován: 19 zář 2008 10:53

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od dittrich »

Uz to funguje, diky.
Pripadne mi muzete dat jedny klice od jisticu at nemusite obihat stale vsechno sam. Predpokladam, ze jsou na 6. patre, kde bydlim.
AdamH
Příspěvky: 4
Registrován: 05 dub 2009 12:11

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od AdamH »

Dobrý den,
v bytě 311 na 705/2 také cca 14 dní registrujeme nefukční vzduchotechniku - je možé se na to podívat?

Děkuji,
Adam Horzenberger
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od LikarJ »

AdamH píše:Dobrý den,
v bytě 311 na 705/2 také cca 14 dní registrujeme nefukční vzduchotechniku - je možé se na to podívat?

Děkuji,
Adam Horzenberger
Dobrý den,
o této závadě vím a je objednán ještě jeden nový motor - předpokládám ale, že bude vyměněn až v týdnu od 21.11. do 25.11.2011. Tak prosím o trpělivost, závada je v řešení.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
dnes byl vyměněn poslední nefunkční ventilátor (z letošních 5 ks), tak by snad ve všech bytech již měla fungovat vzdochotechnika normálně.
S pozdravem - Jan Líkař -
Moravcova
Příspěvky: 11
Registrován: 24 kvě 2008 13:05

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od Moravcova »

Dobrý den,

prosím o kontrolu funkčnosti ventilátoru nad bytem 423, vchod 705/4. Pokud je ventilátor funkční, pak prosím o posílení odvětrávání. Nyní se zdá, že to vůbec nefunguje a odtah je nedostatečný.
Děkuji M.Moravcová
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od LikarJ »

Moravcova píše:Dobrý den,

prosím o kontrolu funkčnosti ventilátoru nad bytem 423, vchod 705/4. Pokud je ventilátor funkční, pak prosím o posílení odvětrávání. Nyní se zdá, že to vůbec nefunguje a odtah je nedostatečný.
Děkuji M.Moravcová
Dobrý den,

zkusím se na funkčnost ventilátoru podívat k večeru v pondělí 19.3.2012 a dám vědět, jak to dopadlo.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od LikarJ »

LikarJ píše:
Moravcova píše:Dobrý den,

prosím o kontrolu funkčnosti ventilátoru nad bytem 423, vchod 705/4. Pokud je ventilátor funkční, pak prosím o posílení odvětrávání. Nyní se zdá, že to vůbec nefunguje a odtah je nedostatečný.
Děkuji M.Moravcová
Dobrý den,

zkusím se na funkčnost ventilátoru podívat k večeru v pondělí 19.3.2012 a dám vědět, jak to dopadlo.
Dobrý den,
z časových důvodů jsem se ke zvýšení otáček dostal až v úterý 20.3. večer - nastavil jsem tedy otáčky vyšší.

Nicméně se mi dnes hned ozval vlastník na té samé stoupačce, že se mu markantně zvýšil hluk v bytě - zkusil jsem dnes (21.3.) otáčky ventilátoru lehce ubrat, ale i tak jsou vyšší než na začátku. Tak mi když tak dejte vědět, jestli je stávající stav lepší než a jestli se alespoň trochu zvýšil odtah.
S pozdravem - Jan Líkař -
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Zavada vzduchotechniky

Příspěvek od Tomas Skopal »

Ja jsem ten druhy vlastnik (5 patro) - opravdu to hucelo jako v elektrarne. Tedka je to vyrazne lepsi (furt to huci, ale uz snesitelne), odtah je dostatecny, pricucne to v pohode A4 papir. Skopal
Odpovědět