Preposilani z fora na email

Sem prosím vkládejte pouze připomínky k fungování tohoto fóra ...
Odpovědět
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Preposilani z fora na email

Příspěvek od hauzner »

Zdravím,
Chtěl jsem se zeptat, zdali by nebylo možné umožnit uživatelům nechat si přesměrovat automaticky všechny příspěvny z fora na email.
Nejde mi o přesměrování konkrétního tématu, ale přesměrování opravdu všech zpráv ve všech fórech a tématech - automaticky.

Přiznám se, ač bych rád sledoval dění na bechlinska.cz, tak nestíhám a neustále procházet fórum a hledat proste nemám čas :-/

Tím, že by bylo možné příspěvky přesměrovat na email, tak by to donutilo nejenom mě ale i řadu ostatních - vždy bych měl vše aktuální
hned v poste (kterou čtu a asi nejen ja denne) a pokud by to tak udelalo vicero lidi z domu tak by to určite pomohlo dobre veci ;)

Díky za zvážení

Petr M
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Re: Preposilani z fora na email

Příspěvek od hauzner »

Upozornovani pro jednotliva fora si muze kazdy uzivatel nastavit sam. To ale asi vite.

Dalsi moznost je "Zobrazit aktivni tema". Tam se ukazou jen posledni aktualni prispevky. Takze prochazet netreba.

Moznost volby kazdeho uzivatele, nechat si zasilat uplne vsechny prispevky je zajimava, ale bohuzel jsem neobjevil jak na to. Zkusim neco vymyslet, ale vazne mam za to, ze se staci dvakrat tydne prihlasit, zobrazit aktivni tema a je to. ;)

Ale proverim.

dh
Odpovědět