Vyplacení přeplatku za rok 2010

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Vyplacení přeplatku za rok 2010

Příspěvek od Gi..Gi »

Dobrý den,minimálně před dvěma měsíci paní Rákosníková s Ikonu zažádala Výbor o vyplacení našeho přeplatku po vyúčtování služeb na náš účet . Bohužel do dnešního dne nám přeplatek nebyl vyplacen. Chtěl jsem se zeptat proč . Děkuji. Schurr,Horáková ,705/2
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplacení přeplatku za rok 2010

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,

pokud pominu skutečnost, že o vyplacení případného přeplatku vyúčtování 2010 se dle pokynů přímo na vyúčtování mělo požádat do 14 dní od doručení vyúčtování, tak narážím ještě na jednu skutečnost a to, že jsem Vás v seznamu vlastníků, kteří si požádali u Správce o vyplacení přeplatku, nikde nenašel. Jelikož jsem tedy neobržel od Správce údaje pro vyplacení přeplatku, z tohoto důvodu Vám také zatím nic nedorazilo.

Dovolil bych si Vás tedy odkázat na Správce, nechť mi obratem na základě Vaší žádosti zašle potřebné podklady pro vyplacení přeplatku a ten Vám bude obratem zaslán na účet.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem - Jan Líkař -
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Re: Vyplacení přeplatku za rok 2010

Příspěvek od Gi..Gi »

Dobrý den,zaslal jsem na Váš email žádost o vyplacení našeho přeplatku,která Vám byla Ikonem zaslána již 15.8.2011. Tímto Vás prosím o vyřízení . Děkuji Schurr
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplacení přeplatku za rok 2010

Příspěvek od LikarJ »

Aha, tak už vím, kde se stala chyba - měl jsem tou dobou dovolenou, takže tabulku do IKON-u jsem sice dostal do e-mailu, ale po dovolené jsem pak ve zmatcích zapomněl zadat platby ze srpna. Zařídím odeslání přeplatku nejpozději 4.10.2011.
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět