Vzduchotechnika

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
včera odpoledne jsem byl na střeše a zdálo se mi, že všechny ventilátory fungují bezproblémově - nicméně, zkusím se na odtah z 419 ještě dnes podívat.
S pozdravem - Jan Líkař -
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Martin píše:Dobrý den,

chtěl bych se dotázat ohledně funkčnosti vzduchotechniky, jedná se o vchod č. 4 byt 219. Myslím že v pondělí, možná již v neděli byla tato vypnuta a od té chvíli nefunguje. Mohu se zeptat zda se jedná o trvaly stav či nějakou závadu? Děkuji.

S pozdravem,

Martin Čumpelík
Dobrý den,
ventilace funguje, přesto jsem přidal na výkonu odtahu. Tak dejte vědět, jestli to takto stačí.
S pozdravem - Jan Líkař -
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od Gi..Gi »

Dobrý den,
chci se zeptat, co se stalo s VZT - byla nějak přenastavena? Poslední měsíc pozoruji výrazný nárůst pískání a velmi silný a hlučný odtah VZT. I přes zavřené dveře slyším celou noc pískání a odtah jak od vysavače. Jedná se o byt 301 . Dům 705/2 . Mooc děkuji . Schurr
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
se vzduchotechnikou se nemanipulovalo. Naposledy se na jaře vyměňoval jeden nefunkční ventilátor. Zkusím se ve volné chvíli podívat na střechu a zjistit, jak funguje odtah z Vaší stoupačky.

Ale abych řekl pravdu - spíš bych očekával, že si na Vaší stoupačce s příchodem chladnějších dní opět někdo zacpal odtah z koupelny a WC a tím zvýšil odtah všem ostatním. Většinou je to proto, že si tihle lidé myslí, že tím výrazně ušetří za teplo.

Každopádně ještě zkontroluji ventilátor na střeše, případně jej zkusím trochu ubrat na výkonu, pokud to ale ještě půjde - dneska je většina nastavena na minimální odtah.
S pozdravem - Jan Líkař -
Gi..Gi
Příspěvky: 102
Registrován: 20 led 2008 19:33

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od Gi..Gi »

Moc Vám děkuji za ochotu. Schurr
LikarJ
Příspěvky: 815
Registrován: 26 lis 2007 22:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchotechnika

Příspěvek od LikarJ »

Dobrý den,
byl jsem na střeše zkontrolovat odtah od Vás z bytu č. 301 - odtah funguje normálně, otáčky ventilátoru jsem nastaveny na regulaci na minimum. Otestoval jsem i regulaci, i ta funguje naprosto normálně. Na střeše je tedy vše v pořádku.

Zvýšení odtahu u Vás v bytě tedy pravděpodobně souvisí s tím, že si odtah někdo v bytech pod nebo nad Vámi uzavřel.
S pozdravem - Jan Líkař -
Odpovědět