Evidenční listy

Dulezite informace a dokumenty ke stazeni
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

Vážení vlastníci,

v těchto dnech (kolem 23.12.2009) dostáváte doporučeně poštou nové evidenční listy od našeho správce Ikon. V těchto listech naleznete následující změny, všechny odsouhlasené na Shromáždění v listopadu:

1) SVJ mění banku, tj. číslo účtu, dále se mění variabilní symbol a konečně datum splatnosti záloh (na 10. den v měsíci). Starý účet u ČS bude zrušen v průběhu roku 2010.
2) Garážová stání, jako samostatné nemovitosti, mají nyní vlastní evidenční list.
3) Částka záloh zůstává stejná, byla nicméně dočasně navýšena o částku na výměnu/rekalibraci kalorimetrů (tento způsob byl schválen Shromážděním, aby nebyli vlastníci později jednorázově zatíženi celou platbou několika tisíc za kalorimetry). Toto navýšení naleznete v kolonce Režie a sevis a bude se týkat následujících 12 plateb (resp. do nových předpisů, viz bod 4).
4) Nové předpisy záloh, zohledňující Vaše přeplatky/nedoplatky, budou vyhotoveny s vyúčtováním za roky 2008, 2009. Smlouva s Ikon o rekonstrukci účetnictví (návrh visí na webu) byla podepsána k 10.12.2009, a tedy již nic nebrání realizaci námi všemi dlouho očekávaného vyúčtování.

Nakonec bychom Vám rádi popřáli krásné vánoční svátky a šťastný rok 2010,

Váš Výbor SVJ Bechlínská
Milan Valis
Příspěvky: 192
Registrován: 22 bře 2008 21:59

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Milan Valis »

Dobry den,

evidencni list dosel, ale mam k nemu par dotazu, na koho se mohu obratit a vyjasnit si nektere veci?
Zejmena mne zajima kalkulace m2, ktera je jina nez v puvodnich evidencnich listech...

Pak mne prekvapila castka na vymenu kalorimetru, prosim o informaci, o jakou castku se tyka konkretne pro muj byt c.418. (vypoctem vychazi 7.914).Zda se mi to v rozporu s informaci p.Likare na posledni schuze spolecenstvi, ktery ma velikostne shodny byt.

Dekuji za info a objasneni, preji VSEM hezke svatky a PF 2010!

M.V.
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

Zdravim, obratte se na spravce, konkretne na pani Kocourkovou, tel. 777 757 873, kocourkova@ikon.cz
Milan Valis
Příspěvky: 192
Registrován: 22 bře 2008 21:59

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Milan Valis »

Dekuji za kontakt, obratil jsem se na uvedeny kontakt....

Prosim o info ohledne nakladu na vymenu kalorimetry pro muj byt, pripadne kontakt na koho se mohu pisemne obratit, dekuji.

M.V.
Petr Hromas
Příspěvky: 18
Registrován: 17 kvě 2008 11:01

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Petr Hromas »

Dobrý den,
také jsme se dnes dostali k evidenčnímu listu od společnosti IKON. Rádi bychom také věděli, jak je to s cenou za výměnu kalorimetrů. Částka v evidenčním listu se nám zdá značně vysoká a při vynásobení dvanácti měsíci se dostáváme k částce jako pan Valis. To je v rozporu se všemi informacemi, které jsme dosud k tomuto tématu obdrželi (přečetli z diskusí na fóru, bohužel jsme se z časových důvodů nemohli poslední schůze vlastníků zúčastnit).
Prosíme o detailní rozklíčování částky v evidenčním listu (co jde přesně na kalorimetry, co je za revizi, co za instalaci a demontáž atd.).

Děkujeme
J.A. a P.H.
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

Dobrý den, 12 měsíců byl pouze můj osobní odhad, již jsem ohledně detailů vznesl dotaz na správce - jakmile mi odpoví, tak zde odpověď zveřejníme.
Díky za trpělivost.

TS
pemic
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2008 14:29

Re: Evidenční listy

Příspěvek od pemic »

Dobrý den,
dnes je 30.12 a zatím jsem ještě nedostal nový evidenční list,mám zachovat klid a nebo začít panikařit :) ,vlastním jen garážové stání a nebydlím v domě,nešlo by poslat ten list i na e-mailovou adresu? Děkuji Petr Míček
vladimir.holly
Příspěvky: 36
Registrován: 03 lis 2008 14:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od vladimir.holly »

Dobry den,

k dotazom na ohladom navysenia polozky revize a servis.
Vacsina bytov ma jeden kalorimeter, 2 merace SV a 2 merace TUV.
Podla cenovej ponuky od spolocnosti FPS (spolocnost, ktora nam robi odpocty a rozuctovanie nakladov na teplo a vodu) je:
Cena za kalorimeter - vymena 4350Kc/byt + DPH, repasovanie 2450Kc/byt + DPH
cena za jeden novy merac SV, alebo TUV - 455Kc/byt + DPH

Tzn, ze jedna jednotka zaplati celkovo 6170Kc/byt + DPH alebo 4270Kc/byt + DPH (ak kalorimeter repasujeme), co odpoveda vypoctom pana Valisa.

Cielom je platit co najmenej, preto tam kde to bude mozne chceme kalorimetre repasovat. Odhadom to bude asi 20 novych a 129 repasovanych kalorimetrov. Na detailnu odpoved si pockajme od spravcu.

S pozdravom,
Vladimir Holly

V prilohe je ta cenova ponuka.
Přílohy
FPS_nabidka_cejch_UT_vod_bechlinska_705.doc
(88 KiB) Staženo 1037 x
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

pemic píše:Dobrý den,
dnes je 30.12 a zatím jsem ještě nedostal nový evidenční list,mám zachovat klid a nebo začít panikařit :) ,vlastním jen garážové stání a nebydlím v domě,nešlo by poslat ten list i na e-mailovou adresu? Děkuji Petr Míček
Dobry den, kontaktujte pani Kocourkovou z Ikonu
Jindřiška Kocourková, tel: 777 757 873, kocourkova@ikon.cz
pemic
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2008 14:29

Re: Evidenční listy

Příspěvek od pemic »

Dobrý den,
Dnes je 5.1 2010 evidenční list jsem doporučenou poštou ještě neobdržel,tak jsem si ho nechal poslat na e-mail,vše Ok. jen mě zarazilo č.účtu ,tučně je napsáno "Pozor změna účtu SVJ",ale číslo účtu zůstalo staré , mám teď dilema , na který účet poslat peníze , zda na účet uvedený tady na fóru , nebo na účet uvedený ve výpočtovém listě? Děkuji za odpověď.

p.s. : ješťe taková drobnost,zběžně jsem nakoukl do starého evidenčního listu na jednotlivé položky a objevil jsem malá kouzla s čísly :) ,výsledná částka sice zůstala stejná,ale došlo k přerozdělení korunky z fondu oprav na odměnu správci , korunky ze společné elektřiny na revize a servis,no je to asi jen otázka zaokrouhlování , někde nahoru a někde dolů :)

Petr Míček
Odpovědět