Evidenční listy

Dulezite informace a dokumenty ke stazeni
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

Dobry den, to zjistite lehce, protoze zaroven s kalorimetrem (na chodbe) se budou vymenovat i merice vody (u vas v byte), tj. budete muset pustit pracovnika k vymene. Jinak ke kazdemu bytu bude veden protokol s provedenymi pracemi tak, aby bylo u vyuctovani jasna castka pro kazdy byt. Nez k vymene kalorimetru a meridel dojde, budou vlastnici pochopitelne obeslani...
joke.r
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2010 20:44

Re: Evidenční listy

Příspěvek od joke.r »

Dobrý den,

dodneška jsme žádný oficiální evidenční list neobdrželi.
Neozvala se ani paní Kocourková na emailovou urgenci posílanou minulý týden.
Jelikož mám platby nastavené k 15. měsíce, změnil jsem trvalý příkaz pouze na základě instrukce z nástěnky!!!!
Doufám, že tu platbu dohledají a nenapadne je si to uplatňovat jako pohledávku vůči nám.

R Jokel
Byt 601 + garážové stání
Citterbergova
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2008 23:13

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Citterbergova »

jak je prosím přesně dohodnutý způsob provedení rekalibrace u kalorimetrů - jak jsem upozornila jinde - vymontované kalorimetry z 1.NP vchodu 705/2 se ještě v 16:30 povalovaly u výtahů a z pracovníků FPS nikde nikdo široko daleko.
děkuji.
Citterbergova
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2008 23:13

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Citterbergova »

nemohl byste mne prosím někdo poučit, proč je v Evidenčních listech TUV počítána podle plochy a nikolik podle spotřeby? K čemu tedy máme vodoměry? Děkuji.
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

protoze to jsou ZALOHY, to neni vyuctovani ;)
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

joke.r píše:Dobrý den,

dodneška jsme žádný oficiální evidenční list neobdrželi.
Neozvala se ani paní Kocourková na emailovou urgenci posílanou minulý týden.
Jelikož mám platby nastavené k 15. měsíce, změnil jsem trvalý příkaz pouze na základě instrukce z nástěnky!!!!
Doufám, že tu platbu dohledají a nenapadne je si to uplatňovat jako pohledávku vůči nám.

R Jokel
Byt 601 + garážové stání
prosim kontaktujte primo vedouciho, pana Danka, at to resi primo on a at se vyjadri pro pani Kocourkova nereaguje... nebo lepe predtim zkuste telefonicky... (viz prvni strana webu) diky
Petr Hromas
Příspěvky: 18
Registrován: 17 kvě 2008 11:01

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Petr Hromas »

Dobrý den,

jak jsem pochopil z dopisu, který jsem obdržel do schránky, a z předešlé diskuze, mají být společně s kalorimetry na chodbě měněny ve stejný den i měřiče teplé a studené vody v bytech.
Bydlím v domě 705/2 v bytě 112 (1. nadzemní podlaží). Podle rozpisu jsem měl zpřístupnit byt v pondělí 18.1. mezi 8.00 - 17.00h. Celý den jsem kvůli tomu zůstal doma, ale nikdo za celý den nepřišel. Takže v dohodnutém termínu mi měřiče vody nevyměnili. Pouze na chodbě pracovali na výměně kalorimetrů.
Zajímá mě, kdy vymění ty měřiče vody? Pokud navrhnou nový termín, tak prosím konkrétní hodinu, protože si opravdu nemohu dovolit na někoho čekat celý den a doufat, že snad někdy přijde.
A pokud je nevymění, budu trvat na vrácení záloh, které platím na jejich výměnu.

S pozdravem

Petr Hromas
Tomas Skopal
Příspěvky: 117
Registrován: 27 lis 2007 10:22

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Tomas Skopal »

Dobrý den, 18.1. výměna vodoměrů neproběhla, byla to chyba firmy FPS, která si měla včas ověřit typ vodoměru, to neudělala a 18.1. zjistila, že nemá daný typ. Popravdě svůj díl viny na tom nese i Skanska, která montovala do bytů nestandardní vodoměry, ale to je vedlejší - FPS si to měla pohlídat a nedělat z lidí blbce. Všechny byty, které měly být vyřízeny 18.1. budou řešeny individuálně, pracovníci FPS je budou kontaktovat.
Petr Hromas
Příspěvky: 18
Registrován: 17 kvě 2008 11:01

Re: Evidenční listy

Příspěvek od Petr Hromas »

Děkuji za vysvětlení pane Skopale.
Odpovědět