Vrak automobilu

Zde prosím napište dotazy, které chcete zodpovedět od Výboru. Na rozdíl on mailu zde zůstanou zachovány a přehledné i pro ostatní uživatele. Děkuji
Odpovědět
Martin
Příspěvky: 25
Registrován: 30 čer 2008 15:08

Vrak automobilu

Příspěvek od Martin »

Dobrý den,
měl bych dotaz týkající se naší "ulice" nebo spíše parkoviště..při koupi bytu bylo řečeno, že bude komunikace převedena na TSK, která se o ní bude starat..posléze byla ulice označena jako parkoviště..nyní vyvstal problém s odstaveným vrakem auta, který nejen že hyzdí okolí, ale zároveň ještě více znesnadňuje již tak obtížné parkování..oznámil jsem tento vrak na městské policii, kteří informaci předali na správu služeb, která tyto problémy vyřizuje.. dnes jsem tam opětovně volal a bylo mi sděleno, že nemají žádné možnosti vozidlo odtáhnout, neb se nachazí na soukromém pozemku a že jedinou mojí možností, je nechat ho odtáhnout na vlastní náklady a pak je zpětně vymáhat po majiteli vozidla..
Chtěl bych se tedy zeptat, zda byla ulice převedena či nikoli a jak se vy díváte na tento problém, či zda někdo nezná majitele zmíněného vozidla, děkuji.
Martin Čumpelík
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Re: Vrak automobilu

Příspěvek od hauzner »

Ulice je skutecne ve vlastnictvi SKANSKy. Informaci, ze to bude prevedeno, si pri koupi bytu taky vybavuji. Od te doby jsem ale zadne dasi informace nezaznamenal.
O vraku automobilu vime, majitel neni znam. Treba se sem sam prihlasi a vrak odstani. Hm?
Martin
Příspěvky: 25
Registrován: 30 čer 2008 15:08

Re: Vrak automobilu

Příspěvek od Martin »

Nějak tomu nevěřím, zkoušel jsem ho poprosit (napsal jsem to na papír a dal za stěrač) ale absolutně bez reakce :( Jinak s tou ulicí bylo řečeno že pokud se jí neujme TSK tak že bude převedena na společenství vlastníků, což asi bude taky běh na dlouhou trať, že :?: Nemáte nějaký kontakt na skansku, kde by se ohledně toho daly zjistit nějaké informace? Děkuji
Odpovědět